Prace porządkowe i gospodarcze

DSCN0827Podlaska Spółdzielnia Pracy „Jubilat” oferuje kompleksowe sprzątanie pomieszczeń biurowych, produkcyjnych, handlowych, pomieszczeń socjalnych i sanitarnych oraz ciągów komunikacyjnych, a także posesji wokół obiektów. Usługa zostanie wykonana przez profesjonalną i doświadczoną obsługę.

Koszt usługi ustalany jest po uprzednim obejrzeniu obiektu i ustaleniu zakresu prac porządkowych, co stanowi podstawę do naliczenia miesięcznego ryczałtu.

W biurowcach troszczymy się o komfort klienta oraz utrzymanie prestiżowego wizerunku budynków. W obiektach handlowych wykonujemy pracę w sposób nieuciążliwy dla klientów sklepu i personelu. Natomiast w obiektach przemysłowych utrzymujemy w czystości infrastrukturę nie zakłócając procesu produkcyjnego,. Na obszarach zakładów produkcyjnych świadczymy usługi dbając zarówno o czystość wewnątrz budynków jak i na terenach zewnętrznych.

Stale inwestujemy w profesjonalny, ergonomiczny sprzęt renomowanych firm oraz wydajne ekologiczne środki czystości spełniające normy sanitarno-epidemiologiczne posiadające atest PZH. Zadowolenie klientów jest dla nas priorytetem. Dlatego stawiamy na staranny dobór kadry i szkolenia stanowiskowe. Prace porządkowe wykonywane są przy użyciu profesjonalnego sprzętu firmy Karcher oraz preparatów chemicznych firm Mediclin oraz Karcher. W ramach świadczonych usług możemy doczyścić twarde powierzchnie szorowarką, a także wykładziny dywanowe odkurzaczem piorącym.

Zakres naszych prac porządkowych to:

– mycie posadzek twardych
– wycieranie kurzu z parapetów i mebli
– mycie i dezynfekcja łazienek i armatury
– mycie drzwi oraz usuwanie bieżących zabrudzeń ze ścian
– mycie okien 2 razy w tygodniu (w ustalonych terminach)
– inne czynności porządkowe, nie ujęte w ofercie

Zakres naszych prac gospodarczych to:

– dbałość o czystość posesji
– systematyczne zamiatanie placu i ciągów pieszych
– koszenie trawników i przycinanie żywopłotów
– odśnieżanie placu i ciągów pieszych w okresie zimowym
– posypywanie piaskiem i solą miejsc śliskich

Nasze  ceny są atrakcyjne i konkurencyjne. Jesteśmy firmą elastyczną, dostosowujemy się do sytuacji rynkowej, a także do indywidualnych wymogów zleceniodawcy. Zapraszamy do korzystania z proponowanych usług.

Kontakt:

85 748 70 50 wew. 148

85 742 72 99